Kategorie
Nowości
Informacje
Polecamy
Szybki kontakt
Masz pytania?
Napisz do nas
O firmie

Powrót do natury? Czemu nie?

W dobie wszechogarniających nas przedmiotów wykonanych z tworzyw sztucznych, pokoików dziecięcych przepełnionych plastikowymi „umilaczami czasu” pokażmy naszym pociechom czym jest obcowanie z przedmiotami naturalnego pochodzenia. Pokażmy im czym bawił się tata a może i dziadek kiedy był chłopcem. Pokażmy to, co jest im nieznane….

Sklep Zyzio oferuje asortyment najwyższej klasy produkowany w Polsce, z materiałów pozyskiwanych na terenie naszego kraju. Są to zabawki naturalnego pochodzenia, wykonane w całości ręcznie z precyzją w każdym calu.

Obecnie dysponujemy wyrobami drewnianymi, które posłużą zarówno do ozdoby pokoju naszej pociechy a także sprawią wiele radości wspólnie pomagając odkrywać każdy jego zakamarek a może i więcej….

Zabawki drewniane pobudzają wyobraźnię dziecka, rozwijają jego zdolności manualne oraz wspierają rozwój. Są ponadczasowe, wytrzymałe i będą służyć pokoleniom. Zachęcają do zabawy oraz uczą obcowania z naturą. 

Każda zabawka pakowana jest w ekologiczne tekturowe pudełko wypełnione watą drzewną. Idealna na prezent! Zachwyci każde dziecko i niejednego dorosłego….

Należy pamiętać, że każdy ręcznie wykonany model może nieznacznie różnić się od przedstawianego. To nie jest produkcja taśmowa. Jest to małe dzieło sztuki!

Koszyk
...jest pusty

Bestsellery
Promocje
Ostatnio przeglądane